Prieš perkant prekes internetu, dažnai kyla klausimų, ar ši parduotuvė patikima, kodėl vertėtų joje pirkti, ar tikrai gausiu prekes laiku, ar tai geriausią prekę ir kainą siūlanti el. parduotuvė?

Atsiliepimų apie el. parduotuves žmonės dažniausiai ieško internete, įvairiuose forumuose arba dalinasi “iš lūpų į lūpas”. Tačiau tai - nesisteminga ir dažnai nepatikima informacija, kurią ganėtinai sunku surasti ir palyginti, be to, tai reikalauja didesnių laiko sąnaudų atsiliepimų paieškai. Todėl sukūrėme pirkėjų atsiliepimų portalą Evertink.lt, kuriame tikrų neišgalvotų pirkėjų pagalba yra kaupiama klientų apsipirkimo patirtis, kuri vėliau sisteminama įvairiais kriterijais.

Apie evertink

Projekto tikslas - tapti vienu svarbiausių įrankių elektroninei prekybai Lietuvoje, kuris leistų pirkėjams apsispręsti, kurioje el. parduotuvėje pirkti, o pačioms el. parduotuvėms leistų tobulėti. Evertink.lt pirkėjų atsiliepimų portalui priklauso tik viešumo ir savo klientų atsiliepimų nebijančios elektroninės parduotuvės. Mes siekiame, kad šiame projekte dalyvaujančios el. parduotuvės būtų vertinamos kaupiant realių jų pirkėjų patirtį, lyginamos remiantis objektyviais vertinimo kriterijais. Evertink.lt pirkėjų atsiliepimų portale yra paisoma etikos normų, todėl neetiški, necenzūriniai, netikri atsiliepimai iš karto yra šalinami.

Daugiau informacijos: evertink.lt


Projekte dalyvaujančios el. parduotuvės