apie evg Esame daugiametę patirtį el. komercijos srityje turinti komanda, sėkmingai įvykdžiusi ne vieną dešimtį projektų, paremtų populiaria ir patikima PrestaShop el. komercijos sistema.

Įvertinę Jūsų el. prekybos internetu srautus, jų numatomą augimą, prekių pobūdį ir kitus svarbius internetinės prekybos aspektus, parengsime ir realizuosime Jūsų verslo specifikai tinkamiausią elektroninės komercijos sprendimą.

Atliksime integracijas su trečiųjų šalių paslaugomis (buhalterijos sistemomis, mokėjimų portalais, siuntų vežėjais), funkcionalumo išplėtimus ir modifikacijas.

Suteiksime profesionalias konsultavimo bei programavimo paslaugas jau esamiems elektroninės komercijos projektams, paremtiems PrestaShop sistema: padėsime sukurti patogumą vartotojui, pateiksime optimizavimo pasiūlymus, rekomendacijas tobulinimui bei kartu nuolat vystysime sistemą.

Atsižvelgdami į savo klientų tikslus ir lūkesčius, nuolat tobuliname savo teikiamų paslaugų kokybę, išgirstame klientų poreikius bei pasiūlome optimaliausius projekto igyvendinimo sprendimus. Visuomet siekiame ilgalaikio bendradarbiavimo, todėl mums itin svarbi paslaugų kokybė.


Komanda

team-logo

Andrius

direktorius, projektų vadovas

team-logo

Monika

projektų vadovė

team-logo

Aurimas

programuotojas

team-logo

Marius

programuotojas

team-logo

Dainius

programuotojas

team-logo

Valdemaras

sistemų administratorius